Výhody

Pokud jste se nikdy nesetkali s tím, že nutně potřebujete vyhledat nějaký dokument, o kterém víte, že ho někde máte, tak je pro Vás zbytečné seznamovat se s naším digitálním sejfem MySafee. Pro Vás, co jste si ochotni přiznat, že řazení dokumentů do vzorně upravených šanonů není Vaše hobby, tu máme novou aplikaci pro ukládání, třídění a export Vašich dokumentů, které budete mít vždy při sobě a vždy snadno dostupné.

Vytvořili jsme pro Vás jedinečný digitální sejf, do kterého si můžete snadno a přehledně uložit dva až tři tisíce stránek dokumentů. Můžete zde podle svého uvážení vytvářet schránky s osobními dokumenty, zdravotnickou dokumentací, fakturami, smlouvami, či s jakýmikoliv jinými soubory rodinných dokumentů, které pro Vás budou vždy snadno dostupné.

Představujeme Vám 10 základních výhod, pro které jsme s týmem expertů připravovali aplikaci MySafee tak, aby Vám sloužila a stala se běžnou součástí Vašeho digitálního světa:

Desatero výhod

  1. S MySafee budete mít své dokumenty, účty a další doklady stále u sebe dostupné jak ve svém osobním počítači tak i ve všech Vašich mobilních zařízeních. Aplikace umožňuje i vzdálený přístup z jakéhokoliv zařízení.
  2. Vámi uložené dokumenty si sami můžete roztřídit podle jejich důležitosti a podle Vámi zvolených názvů. Dokumenty zaznamenávají časové pořadí jejich vkládání do sejfu. Uvnitř Vašeho sejfu si budete moct jednoduchým způsobem vytvořit Vaše vlastní schránky, boxy.
  3. Vnitřní uspořádání sejfu si budete moct rozšiřovat, přejmenovávat, slučovat či archivovat. Do vytvořené struktury sejfu budete moct importovat dokumenty jak z Vašeho osobního počítače, tak ze všech Vašich mobilních zařízení. To samé platí i pro export uložených dokumentů.
  4. Pro zvláště citlivé a důvěrné dokumenty si můžete uvnitř sejfu aktivovat „Tajnou schránku“, která je chráněna dalším Vámi zvoleným heslem (doporučuje se použít silné heslo) a zvýšenou ochranou uložených dokumentů.
  5. Aplikace MySafee je uzpůsobena pro běžné domácí počítače, nevyžaduje žádné nadstandardní počítačové vybavení, ani zvýšení kapacity Vašeho počítače. Data jsou uložena na utajených vzdálených úložištích s nadstandardní ochranou. Aplikaci MySafee si stáhnete ze stránek www.mysafee.com. Mobilní aplikace je uzpůsobena jak pro zařízení fungující na platformě Apple tak na platformě Android.
  6. Veškeré kroky v aplikaci MySafee máte k dispozici v národním jazyce. Nemusíte používat žádný překladač. Vše v aplikaci MySafee je organizováno srozumitelně, přehledně, intuitivně a s použitím grafické nápovědy. Aplikace je určena pro běžné uživatele počítačů a nevyžaduje žádnou zvláštní počítačovou odbornost.
  7. MySafee je cenově dostupná služba, která bez státem vybírané daně z přidané hodnoty (v ČR 21 %) nezatíží Váš denní rozpočet vyšší částkou než 4 Kč/den. Předplatné MySafee můžete volit jako měsíční nebo zvýhodněné roční předplatné. Platby přes platební bránu či jiné obvyklé platební metody Vás nebudou nikterak obtěžovat.
  8. Pokud se chcete přesvědčit, že služba MySafee je pro Vás opravdovým přínosem, můžete využít 60denní bezplatné užívání služby MySafee FREE. I v její omezené verzi poznáte všechny výhody této aplikace a přesvědčíte se o tom, že její využívání Vám usnadní řešení běžných životních situací.
  9. S digitálním MySafee jednou provždy skoncujete s hledáním Vašich dokumentů, zabráníte jejich ztrátě a budete mít své uložené dokumenty stále při sobě a budou kdykoliv dostupné ve Vašem mobilním zařízení, ať se nacházíte kdekoliv na světě. Aplikace MySafee je službou pro 21. století.
  10. Aplikace MySafee nabízí možnost aktivace dvoufaktorového ověřování, což je další vrstva ochrany vašich dokumentů. Tato funkcionalita zajišťuje, že kromě standardního přihlašovacího hesla je vyžadováno dodatečné ověření prostřednictvím vašeho mobilního zařízení nebo e-mailu. Tímto způsobem se značně zvyšuje bezpečnost vašeho účtu a minimalizuje riziko neoprávněného přístupu k vašim citlivým informacím.

Uvedeme alespoň stručný výčet příkladů, ze kterých je zřejmé, že vynaložená investice ve výši 4 Kč/den má svůj smysl a své opodstatnění:

 

U LÉKAŘE
vstupní vyšetření

Petr má nového lékaře specialistu. Při vstupním vyšetření otevírá svůj MySafee a odesílá na e-mail svého nového lékaře svou lékařskou dokumentaci, zprávy o starších vyšetřeních a například doklady o prodělaných očkováních.

NA DOVOLENÉ
ztráta cestovních dokladů

Jiřina je s dětmi na dovolené v Chorvatsku. Jsou jí odcizeny cestovní doklady a potřebuje prokázat, že obě děti jsou jejími dětmi, i když mají odlišné příjmení. Otevírá svůj MySafee a u zastupitelského úřadu ve Splitu vytiskne rodné listy svých dětí, kopie ztracených cestovních dokladů a například doklad o očkování.

V POJIŠŤOVNĚ
vykradený byt

Andrejovi vykradli zloději byt. Je pojištěný, ale pojišťovna chce prokázat, co se vlastně v bytě ztratilo. Andrej otevírá svůj MySafee, kde má uloženou svou pojistnou smlouvu na byt a fotodokumentaci všech pojištěných věcí, které zloději odnesli. Dále z digitálního sejfu vyjímá znalecké posudky na odcizení pojištěné sbírky známek, včetně dalších starožitností.

NA ÚŘADĚ
trvalý pobyt rodinného příslušníka

Pepa chce přihlásit do svého rodinného domu svého bratra s jeho rodinou. Úředník namítá, že dům má pouze jednu bytovou jednotku. Pepa otevírá svůj MySafee a vyjímá z něj kolaudační rozhodnutí, který úředníkovi dokládá, že jeho dům je kolaudován jako dvougenerační dům s dvěma bytovými jednotkami.

V NEMOCNICI
úraz dítěte

Matěj spadl z kola a musel s rodiči do nemocnice. Lékaři chtějí vědět, kdy byl Matěj očkován proti tetanu, na co je alergický a jaké nemoci prodělal. Otec Pavel otevírá svůj MySafee a poskytuje lékařům odpovědi na všechny jejich otázky.

PŘI OPRAVĚ BYTU
reklamace neprovedených prací

Stavební firma požaduje po Lubošovi zaplatit schválenou cenu za provedení opravy jeho bytu. Luboš ze svého MySafee vyjímá soupis objednaných prací a prokazuje stavební firmě, že neprovedla všechny nasmlouvané práce a nepřísluší jí tedy nárok na zaplacení celé fakturované částky.

VE SPORU O VYPOŘÁDÁNÍ SPOLEČNÉHO JMĚNÍ MANŽELŮ

Natálie požaduje vypořádat po bývalém manželovi Martinovi hodnotu šperků a sbírky starožitností. Martin otevírá svůj MySafee a soudu předkládá dědické rozhodnutí po svých rodičích, kde je uvedeno, že to byl on, kdo tento majetek zdědil po svých rodičích.

PŘI AUTONEHODĚ V ZAHRANIČÍ

Tomáš havaroval v Rakousku se služebním automobilem. Ze svého MySafee vyjímá souhlas zaměstnavatele s užitím služebního vozidla pro soukromé účely.

KRÁDEŽ JÍZDNÍHO KOLA

Milan je při jízdě na cyklostezce kontrolován strážníkem obecní policie. Ten mu tvrdí, že stejného dne bylo stejné kolo dnes nahlášeno jako odcizené. Žádá po Milanovi, aby prokázal, že se nejedná o odcizené kolo. Milan otevírá svůj MySafee a ukazuje strážníkovi fakturu, kterou své jízdní kolo zakoupil.

 

Bylo by možné uvést desítky dalších situací, v nichž oceníte svůj vlastní digitální sejf MySafee.