O Nás

O digitalizaci státní správy se mnoho let mluví, ale praktické výsledky přínosné pro občana jsou v nedohlednu. Byrokracie bobtná a množí se různé dokumenty, které občan musí doma schraňovat. Jejich množství neustále narůstá. Každý z vás stále doma něco hledá, ať již to jsou smlouvy, lékařské zprávy nebo úřední rozhodnutí.

Proto jsme se rozhodli vytvořit aplikaci, která bude chránit ty dokumenty, které jsou pro vás důležité a vytvořit pro vás prostředí, kde budete mít bezpečně uložené a kdykoliv dostupné dokumenty, a to nejen ve vašem počítači, ale i ve všech vašich mobilních zařízeních.

Společnost Universal Safe Deposit, a.s. pro vás vytvořila prostředí, které je uživatelsky přívětivé, jeho ovládání je srozumitelné, přehledné a vaše dokumenty jsou bezpečně uloženy v elektronickém sejfu. Aplikaci jsme vyvíjeli více než dva roky a jejím výsledkem je digitální trezor – MySafee.

Jsme ryze česká firma se zaměřením na IT aplikace, které mají lidem pomáhat a usnadňovat jim přechod do digitálního světa 21. století. Ve vývoji budeme pokračovat a budeme pro vás připravovat i další aplikace. Plánem do budoucna je vytvořit i bezpečné úložiště movitých věcí, kam byste si vy, jako klienti, mohli bezpečně ukládat své datové nosiče tak, abyste měli jistotu, že jak tyto datové nosiče, tak jiné pro vás cenné movité věci, budou uloženy s maximálním zabezpečením.

Děkujeme vám, že se zajímáte o naši aplikaci. V případě, že se rozhodnete ji využívat, přejeme vám maximální míru uspokojení s naší aplikací MySafee.

 

Váš vývojový tým MySafee